در حالی که برنامه اطلاعات اطلاعات وزارت کشور

در حالی که: برنامه اطلاعات اطلاعات وزارت کشور دولت یازدهم برنامه ریزی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به توفیقی توصیه می‌کنم قراردادها را در روز ببندد / زمانی

عضو هیئت مدیره کلوب استقلال با معاون مدیر جمهور و مدیر شرکت برنامه و بودجه صحبت کرده است تا مقدمات پرداخت بدهی‌های دو کلوب استقلال و پرسپولیس فراهم آید.

به توفیقی توصیه می‌کنم قراردادها را در روز ببندد / زمانی

زمانی: به توفیقی توصیه می کنم قراردادها را در روز ببندد

عبارات مهم : استقلال

عضو هیئت مدیره کلوب استقلال با معاون مدیر جمهور و مدیر شرکت برنامه و بودجه صحبت کرده است تا مقدمات پرداخت بدهی های دو کلوب استقلال و پرسپولیس فراهم آید.

تسنیم نوشت:حسن زمانی راجع به قرارداد بستن شبانه مدیران استقلال با بازیکنان تازه این تیم اظهار داشت: شاید فراهم آوردن مقدمات کارهای مربوط به عقد قرارداد طول کشیده که قراردادها شب بسته شده است هست. به پندار توفیقی (مسئول نقل وانتقالات کلوب استقلال) توصیه می کنم جهت اینکه بهانه دست بهانه جوها ندهد، قراردادها را در روز ببندد!

وی در مورد اینکه آیا قراردادها با هیئت مدیره هماهنگ شده است است یا نه، تصریح کرد: این خریدها ابتدا با هماهنگی سرمربی و سپس نظر مساعد هیئت مدیره بسته شده است هست. ضمن اینکه، قرارداد نفرات تازه تیم دوباره به هیئت مدیره می آید تا تصویب شود. بعد از تعطیلات هفته جاری جلسه هیئت مدیره کلوب برگزار می شود و طی آن در مورد مباحث متفاوت بحث و تصمیم گیری خواهد شد.

به توفیقی توصیه می‌کنم قراردادها را در روز ببندد / زمانی

عضو هیئت مدیره کلوب استقلال در تصویر العمل به بیانات سیدرضا افتخاری مبنی بر اینکه جهت پرداخت بدهی ها از وزیر ورزش و جوانان کمک خواسته هست، گفت: دو فصل است که هیچ بدهی نداریم و همه بدهی ها جهت اول انقلاب تا الان هست. فکر می کنم مقدار زیادی از بدهی ها با کمک وزیر ورزش و آقای نوبخت، معاون مدیر جمهور و مدیر شرکت برنامه و بودجه تسویه خواهد شد. من با ایشان راجع به بدهی های استقلال و پرسپولیس صحبت کردم و نظر ایشان جهت کمک به این دو کلوب مساعد بود.

عضو هیئت مدیره کلوب استقلال با معاون مدیر جمهور و مدیر شرکت برنامه و بودجه صحبت کرده است تا مقدمات پرداخت بدهی‌های دو کلوب استقلال و پرسپولیس فراهم آید.

واژه های کلیدی: استقلال | قرارداد | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs